Bahar.jpg
rituel-slider-1.jpg
Hakkımızda

 

Dünyamız hızla değişiyor. Ülke olarak bizde bu değişimden payımıza düşeni alıyoruz. Bu değişimin yaşanmadığı sektör yok. Biz de Ritüel COMPANY ailesi olarak dinamik ve yetişmiş kadromuzla hizmet verdiğimiz kurumlara değer katmaya devam ediyoruz.

Firmamız kurulduğu günden bu yana çalıştığımız firmalara özel güvenlik hizmetlerde siz değerli müşterilerimizin çözüm ortağı olduk, olmaya da devam ediyoruz.

Yeni Türkiye’ nin gelişen vizyonuna uygun olarak bizde kendimizi geliştirmeye ve değişen teknolojiye ayak uydurmak adına inovasyona önem veriyoruz. Yatırımlarımız bu yönde ilerlemekte olup, insan yönetiminin çağın gereklerine uygun olarak her düzeyde en üst seviyede yetkinlikleri kazandırmak ve yönetmek olduğunun bilinciyle hareket etmekteyiz.

04 DİJİTAL ARŞİV 2.jpg
Vizyonumuz

 

Yenilikçi bir yaklaşımla, hizmet ağımızı çeşitlendirerek, uyum ve süreklilik içerisinde çalışan ve müşterilerine en üst düzeyde fayda sağlayan, kurumsal yapılanmasını tamamlamış, güçlü bir iş ortağı olmak ve sektöründe ülkenin lider markalarından biri haline gelmek.

 

Kurumsal Yapı

 

Ritüel Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Ritüel Güvenlik size bu konuda rakipsiz hizmet sunmayı amaçlamaktadır. En kaliteli hizmeti sunmayı amaçlayan şirketimiz Yüksek varlıklı kurumlar, bireyler, aile ve işletmeler için tam güvenlikli yaşam tarzı olmayı hedeflemektedir.

Bilgi güvenliğini yönetebilecek, profesyonel, eğitimli, donanımlı personeller ile ailenizden biri olarak yanınızda olmayı tercih etmekteyiz.

Gelişen, değişen ve hızlı şekilde kentleşen bir dünyada donanımlı bir güvenliğin önemini çok iyi biliyoruz.

• Organize sanayi bölgeleri, Depo ve fabrika fiziki güvenliği

• Site ve Yaşam alanları,  VIP Şahıs Koruma

• Kamu ve Özel tesisler, Banka, Hastane, Eğitim kurumları güvenliği...

5_İNSAN_KAYNAKLARI.jpg

Misyonumuz

 

Profesyonel ekibimiz, teknik yapımız ve sektördeki tecrübelerimizle asli işlerine yardımcı olduğumuz müşterilerimize zaman kazandıran, maliyetlerini düşüren, büyümelerine ve gelişmelerine destek olan, istihdam ve ekonomiye katma değer sunan öncü bir kurumsal hizmet şirketi olmak.