Bizimle çok daha güvendesiniz...

Ritüel Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri;

Ritüel Güvenlik size bu konuda rakipsiz hizmet sunmayı amaçlamaktadır. En kaliteli hizmeti sunmayı amaçlayan şirketimiz Yüksek varlıklı kurumlar, bireyler, aile ve işletmeler için tam güvenlikli yaşam tarzı olmayı hedeflemektedir.

Bilgi güvenliğini yönetebilecek, profesyonel, eğitimli, donanımlı personeller ile ailenizden biri olarak yanınızda olmayı tercih etmekteyiz.

Gelişen, değişen ve hızlı şekilde kentleşen bir dünyada donanımlı bir güvenliğin önemini çok iyi biliyoruz.

   

Güvenlik Personellerinin Özellikleri;

Seçili güvenlik personellerinin tamamı silahlı ve silahsız olmak üzere ikiye ayrılan eğitimlerden geçerek hizmet vermektedir. Çalışan personellerin tamamı sertifikalı olup bu alanda hem teorik hem de pratik eğitim aşamalarından geçmiştir.

Eğitimli olmalarının yanı sıra tamamen tecrübeli olan bireyler tekli ya da çiftli koruma sağlamaktadır. Saat başı devriye, kimlik kontrolü gibi teknik konularda da bilgi sahibidirler. Tamamen donanımlı bir güvenlik hizmetinden günlük, haftalık ve aylık periyotlarda faydalanmak mümkündür. Belirlenecek olan güvenlik sayısı ise tamamen müşterilerin taleplerine bırakılmıştır.

Güvenlik ve Koruma Hizmetlerinin Çalışma Alanları:

Söz konusu hizmetler birçok farklı mekânda maksimum oranda güvenlik ve koruma sağlanmasını olanaklı hale getiriyor. Bu mekanların başında organize sanayi bölgeleri yer almaktadır. Fabrika ve üretim tesislerinin düzenli olarak korunması ve giriş -çıkışlarının kontrol altında tutulmasında güvenlik ekipleri vardiyalı olarak çalışmaktadır. Son yıllarda site ve benzeri yaşam alanlarında da hırsızlık ve benzeri suçlara karşı profesyonel güvenlik ihtiyacı doğmuştur.

12 ya da 8'er saatlik vardiya sisteminde tüm siteler korunmakta ve yabancı ya da şüpheli şahısların söz konusu mekâna girmeleri engellenmektedir. Diğer çalışma alanları içerisinde kamu ve özel tesisler ile depolar gösterilebilir. Fiziki anlamda koruma isteyenler de aynı hizmetlerin kendilerine sunduğu ayrıcalıklardan faydalanabilir.     

''RİTÜEL'' İşletmenize güven katar

Hizmet Alanları

• Organize sanayi bölgeleri

• Depo ve fabrika fiziki güvenliği

• Site ve Yaşam alanları

• Konser, gösteri ve Maç organizasyonları

• VIP Şahıs Koruma

• Kamu ve Özel tesisler

• Banka, Hastane, Eğitim kurumları güvenliği

IMG_1357.jpg

Genel Hizmet Alanları;

Kamuya açık her alanda güvenlik ihtiyacı profesyonel yardım alınarak karşılanmaktadır. Bu alanların içerisinde konser ve maç gibi kalabalık içeren etkinlikler de yer alıyor. Sadece kurum ve mekân odaklı değil VIP şahıs koruma odaklı güvenlik hizmetleri ilgililere sunuluyor.